Translate

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Życzenia Bożonarodzeniowe *

...Święta to nie tylko smaczne potrawy, rodzinna atmosfera i bożonarodzeniowe ozdoby...
... święta to również, a może przede wszystkim serdeczne życzenia. Życzenia które zbliżają do siebie ludzi. Już niewiele osób wysyła pocztą tradycyjne kartki świąteczne, lub składa życzenia telefonicznie. Od dłuższego czasu króluje sms, kartki i życzenia wysyłane przez internet...
Czy macie ten sam problem co ja? Dostajecie kolejnego emaila, kolejny sms z życzeniami na święta i głowicie się jaki niebanalny tekst wymyślić, żeby nie wysyłać wciąż tego oklepanego i standardowego "... wesołych świąt, bogatego mikołaja i szczęśliwego nowego roku...". W ferworze świątecznych przygotowań pomiędzy lepieniem pierogów, a smażeniem karpia nie mamy czasu na wymyślanie wierszyków na święta Bożego Narodzenia i tu z pomocą przychodzi internet.

Na stronie iWoman możemy znaleźć życzenia na różne okazje między innymi na święta Bożego Narodzenia oraz na Nowy Rok. Życzenia są podzielone na kategorie:
  • poważne
  • zabawne
  • umiarkowane
  • biznesowe
  • oraz w językach obcych (angielski, niemiecki)
Życzenia można skopiować, dodać do ulubionych lub wysłać od razu ze strony emailem. Służą do tego odpowiednie ikonki, które można łatwo zlokalizować.Ja już znalazłam swoje życzenia. A wy?


Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków i aby ten rok was uskrzydlił.
A przede wszystkim aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten wigilijny wieczór.PODPIS
* wpis sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie swojej opinii:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj