Translate

czwartek, 12 marca 2015

Czerwona szkatułka z dziewczynkami

Kolejna szkatułka na biżuterię wykonana na indywidualne zamówienie. Szkatułka ma wymiary 20 x 11,5 x 10 cm. Szkatułka jest wykonana metodą decoupage.
Ozdabiam drewniane przedmioty metodą decoupage na zamówienie: szkatułki, pudełka, herbatnice, skrzyneczki, podkładki pod kubki, zakładki do książek, itp. Wzór, kolor i wielkość można dobrać samemu. Istnieje możliwość ozdobienia pudełka swoim zdjęciem:-) Idealny prezent na komunię, śluby, urodziny lub Dzień Matki.
Cenę każdego przedmiotu ustalam indywidualnie w zależności od wielkości przedmiotu  i użytych materiałów. W Kutnie zamówione przedmioty możesz odebrać osobiście:-)... w pozostałe miejsca wysyłam pocztą. Możesz skontaktować się ze mną emailem: impresjasmaku@gmail.com
PODPIS

2 komentarze:

  1. .Swietny wpis! Naprawdę! Wlasnie takich blogow nam w naszym krajowym internecie brakowalo :) masz talent do pisania, a oprócz tego znasz tematykę o której się wypowiadasz, co niestety nie jest regula, co wnioskuje po moich obserwacjach innych, nawet bardzo znanych rodzimych blogerów i blogerek :) Trzymam kciuki za Ciebie, powodzenia! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna, naprawdę piękna praca! Uwielbiam dodatki w kolorze czerwonym, więc mój zmysł estetyczny jest bardzo radosny z powodu ujrzenia tej notki. Ja na samym wierzchu takiej czerwonej szkatułki widziałbym również piękne, czerwone róże. Lub po prostu białe grochu na czarnym tle (wtedy te dodatkowe kokardki również sprawdziłyby się idealnie). Ale fajnie by było również na wierzchu ujrzeć jakiegoś pięknego kocurka ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie swojej opinii:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj